Ανακοινώνονται από την Εφορευτική Επιτροπή τα αποτελέσματα για την εκλογή μελών της Πολιτικής Επιτροπής της Νέας Δημοκρατίας.

Εκλέχτηκε η Μαρία Αντωνίου τρίτη από όλη την περιφέρεια. Εκλογή και του γνωστού μας ΑΝΔΡΕΑ ΛΕΟΥΔΗ -

ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ

1 ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 943 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΑΓΓΕΛΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΓΓΕΛΗ 939 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 905 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΚΟΚΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 903 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΒΑΧΤΣΙΑΒΑΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 850 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 795 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ(ΑΡΙΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 705 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΚΟΥΛΙΖΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 640 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 579 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 560 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 539 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 521 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13 ΠΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 509 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14 ΜΠΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 506 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
15 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ του ΒΙΚΤΩΡΑ 454 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
16 ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 420 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
17 ΛΕΚΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 414 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
18 ΒΕΡΝΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 383 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
19 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 378 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
20 ΠΑΡΡΗΣΙΑΔΗΣ ΦΙΛΩΝ(ΓΕΩΡΓΙΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 369 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
21 ΚΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 364 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
22 ΚΡΑΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 364 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
23 ΜΑΛΑΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 362 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
24 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ 360 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
25 ΤΖΙΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ 354 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
26 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 350 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
27 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 349 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
28 ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 348 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
29 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 345 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
30 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 326 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
31 ΤΑΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 319 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
32 ΚΑΡΛΑΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 315 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
33 ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 312 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
34 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 302 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
35 ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 298 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
36 ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 298 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
37 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 280 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
38 ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 257 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
39 ΑΓΙΑΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 250 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
40 ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 248 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
41 ΜΑΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 247 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
42 ΚΑΛΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 241 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
43 ΠΕΠΠΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 235 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
44 ΜΑΛΑΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 231 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
45 ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 229 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
46 ΣΙΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 213 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
47 ΓΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 213 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
48 ΚΩΣΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 211 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
49 ΚΟΥΡΤΣΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 207 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
50 ΑΛΕΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 206 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
51 ΓΙΑΡΕΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 198 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
52 ΔΡΑΒΙΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 196 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
53 ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 196 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
54 ΚΩΤΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΜΗΝΑ 194 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
55 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 185 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
56 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 181 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
57 ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 180 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
58 ΤΖΟΥΤΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 179 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
59 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 178 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
60 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 177 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ


ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΙΝΑΚΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 920 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΓΙΑΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 647 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΒΡΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 632 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του ΑΡΚΑΔΙΟΥ 623 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ-ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ(ΟΠΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 561 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΑΓΑΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΛΙΤΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 520 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΖΑΜΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 410 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΡΗΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 408 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΠΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 389 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 339 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ(ΜΑΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 335 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12 ΜΕΤΑΞΑ ΑΡΧΟΝΤΙΑ(ΝΤΑΪΑΝΑ) του ΙΑΚΩΒΟΥ 328 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 267 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 259 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
15 ΓΙΑΝΝΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ 253 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
16 ΤΑΟΥΣΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 245 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
17 ΚΑΤΣΑΜΠΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 228 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
18 ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΥ ΝΟΡΑ-ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 228 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
19 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΣΩ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 225 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
20 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΗΛΙΑ 206 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
21 ΜΠΡΟΥΜΑ-ΝΙΚΟΛΑΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 203 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
22 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΠΙΔΑ(ΕΛΔΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 194 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
23 ΧΑΛΙΩΤΗ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ(ΜΕΜΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 193 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
24 ΜΠΑΣΔΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 182 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
25 ΤΖΟΤΖΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 181 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ

1 ΔΡΟΣΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 985 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 823 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΠΑΝΟΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 750 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 706 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 683 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 552 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 548 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 537 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΤΣΙΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 526 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10 ΜΑΤΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 523 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 516 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12 ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 478 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13 ΓΚΙΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 473 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14 ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 462 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
15 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 456 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
16 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 446 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
17 ΠΑΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 437 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
18 ΠΛΙΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 420 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
19 ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 416 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
20 ΤΣΙΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 404 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
21 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 401 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
22 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ(ΣΟΥΛΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 397 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
23 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 387 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
24 ΤΑΓΓΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 384 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
25 ΠΕΤΡΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 383 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
26 ΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 367 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
27 ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 359 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
28 ΠΑΤΣΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 357 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
29 ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 357 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
30 ΣΑΜΑΝΤΖΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 352 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
31 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 345 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
32 ΜΑΜΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΑΝΙΑ 344 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
33 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 339 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
34 ΦΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 335 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
35 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 334 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
36 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 320 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
37 ΠΟΥΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 309 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 309 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
39 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 308 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
40 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 299 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
41 ΔΗΜΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 295 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
42 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 287 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
43 ΚΟΥΛΟΥΤΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 271 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
44 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 264 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
45 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 259 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
46 ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 258 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
47 ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 255 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
48 ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 255 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
49 ΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 241 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
50 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΩΜΑ 234 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
51 ΠΤΩΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 229 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
52 ΜΠΑΟΥΡΔΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 199 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
53 ΜΟΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 198 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
54 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 194 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
55 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 193 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
56 ΛΕΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 180 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
57 ΝΟΥΣΗΚΥΡΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 180 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
58 ΚΑΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 174 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
59 ΑΔΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 174 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
60 ΑΠΟΣΚΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ 171 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
61 ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 167 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
62 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 166 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
63 ΚΑΦΤΗΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 166 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
64 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 166 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
65 ΜΠΟΤΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 164 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
66 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 162 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
67 ΒΑΓΕΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 160 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
68 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 158 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
69 ΠΑΧΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 157 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
70 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 155 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
71 ΠΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 154 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
72 ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 151 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
73 ΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 150 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
74 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 150 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
75 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 149 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
76 ΜΟΥΡΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 141 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
77 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 140 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
78 ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 134 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
79 ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 130 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
80 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ 127 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ΠΑΤΡΙΑΝΑΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 927 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΜΑΧΑΙΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 594 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 576 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΚΑΛΔΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 547 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΡΑΛΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 442 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 382 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
7 ΚΟΤΡΟΛΟΥ-ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 357 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
8 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 330 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
9 ΧΙΩΤΗ-ΚΕΛΕΜΠΕΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 330 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
10 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΡΟΔΟΥΛΑ του ΖΗΣΗ 300 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
11 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΔΟΥΚΑ 294 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
12 ΒΩΒΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 286 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
13 ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 275 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
14 ΠΟΖΙΟΥ-ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΑΘΗΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 272 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
15 ΚΑΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 264 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
16 ΜΠΡΟΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(ΓΙΩΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 237 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
17 ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 234 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
18 ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 218 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
19 ΚΑΡΑΚΟΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(ΜΑΓΔΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 214 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
20 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΓΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ 210 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
21 ΜΑΛΑΠΕΤΣΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
22 ΚΑΡΑΣΜΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 208 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
23 ΛΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
24 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 198 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
25 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 195 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
26 ΠΑΠΟΥΤΣΗ-ΜΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 191 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
27 ΕΥΤΑΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΙΚΥ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 172 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
28 ΖΑΧΑΡΑΚΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 163 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
29 ΠΟΡΦΥΡΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ 163 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
30 ΑΗΔΟΝΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 140 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
31 ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 139 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
32 ΔΗΜΟΥ-ΖΗΝΔΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 138 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
33 ΜΗΤΡΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(ΓΙΟΥΛΑ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 132 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
34 ΤΣΑΡΑΓΚΛΗ-ΧΩΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 117 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
35 ΣΟΙΛΕΜΕΤΖΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ(ΚΟΡΙΝΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 106 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
Δημοσιεύτηκε απο τον στις 28,Ιουνίου, 2010, 6:39 μμ. στις Κατηγορίες HOT - ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ. Νπορείτε να παρακολουθείσετε τισ απαντήσεις επι του άρθρου απο RSS 2.0. Παρακαλούμε σχολιάστε το άρθρο...( ή αφήστε σύνδεσμο trackback)

Δώστε απάντηση










Πρόσφατα Άρθρα

Προβεβλημένα Links

  • DIKTYO1 TV VIDEO PORTAL

Έυρεση στο Αρχείο

με ημερομηνία
με κατηγορία
'Ευρεση με Google

Photo Gallery




Κατηγορίες
blog καθημερινής ενημέρωσης alphafm.gr

Με επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.

Όροι χρήσης :απαγορεύεται η χρήση όλων των εικόνων, βίντεο, ειδήσεων, ρεπορτάζ, γραφικών χωρίς την άδεια του alphafm.gr και χωρίς την αναφορά πηγής

Στοιχεία Επικοινωνίας : Γ΄ Σεπτεμβρίου 14 - ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΤΚ 52100, 24670 26.945, pararas@diktyo1.gr
Copyright ©2008-2017 alphafm.gr