Όλα τα ψηφοδέλτια του ΛΑΟΣ

Tα ψηφοδέλτιά του σε όλη την επικράτεια ανακοίνωσε το ΛΑΟΣ:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΑΘΗΝΩΝ

1. ΚΥΡΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

3. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ-ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΓΙΑΝΝΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6. ΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

7. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

8. ΣΟΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ

9. ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ

10. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ

11. ΕΓΓΛΕΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

12. ΓΡΙΜΠΑΜΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

13. ΠΙΠΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΗ

14. ΝΤΟΛΑ ΕΛΕΝΗ-ΝΕΛΛΗ του ΜΙΧΑΗΛ

15. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ

17. ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

18. ΚΟΥΡΤΑΛΗ ΓΚΟΛΦΩ (ΦΟΥΛΗ) του ΦΩΤΙΟΥ

19. ΝΤΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

20. ΖΗΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΙΛΟΘΕΟΥ

21. ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΑΘΗΝΩΝ

1. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

5. ΜΠΑΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

6. ΓΕΩΡΓΑΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

8. ΜΠΟΥΓΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

9. ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

10. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗ ΑΛΙΚΗ ΣΥΖ. ΠΑΣΧΑΛΗ του ΑΝΔΡΕΑ

11. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΣΤΥΛΙΑΝΕΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13. ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

15. ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16. ΑΓΡΙΟΥ ΑΓΡΑΜΠΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

17. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

18. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΑΡΜΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

20. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΝΑΝΣΥ του ΙΩΑΝΝΗ

21. ΛΕΡΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

22. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

23. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ

24. ΚΟΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

25. ΤΣΙΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

26. ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

27. ΣΤΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

28. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

29. ΠΡΕΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

30. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ

31. ΖΕΥΚΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

32. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

33. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

34. ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

35. ΜΠΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

36. ΦΛΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

37. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

38. ΛΑΓΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

39. ΛΕΒΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

40. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

41. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

42. ΣΙΟΥΤΗ ΖΩΗ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ

43. ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΡΑΚΟΥΛΗ

44. ΔΕΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

45. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

46. ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

2. ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΑΜΠΑΤΖΗ ΟΛΓΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

9. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΤΣΑΜΠΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

11. ΜΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ

1. ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΓΕΩΡΓΑΚΗ-ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΙΤΖΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4. ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΔΕΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΣΥΚΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

5. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΤΑΣ

1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

3. ΝΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ

4. ΜΟΝΕΓΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΔΕΡΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ

1. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2. ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4. ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

5. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ (ΠΑΠΑΤΣΑΚΑΛΟΣ) ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΑΛΑΜΑΡΑ-ΣΑΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΗΛΙΑ

7. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΧΟΥΝΤΑ ΘΑΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

9. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

10. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΑΣΟΝΑ

12. ΛΥΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

13. ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

14. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15. ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΧΑΪΑΣ

1. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΦΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ (ΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΑΞΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΗ

6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

8. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ

9. ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΧΑΪΚΑΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

11. ΠΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ

12. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΛΟΥΚΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

2. ΜΑΝΑΡΑ-ΜΑΥΡΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΚΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

6. ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1. ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΖΗΣΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΡΑΜΑΣ

1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΚΕΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

1. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3. ΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΤΣΙΑΡΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΣΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΡΟΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΚΕΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΓΟΥΝΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΒΡΟΥ

1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΚΟΖΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΜΑΛΚΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

1. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ-ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ

4. ΒΡΕΤΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

5. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΗ

6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

7. ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ (ΙΩΝΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΙΜΒΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

1. ΛΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

1. ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

2. ΚΟΚΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3. ΠΟΥΛΙΕΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΛΕΙΑΣ

1. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΧΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΛΑΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΔΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

7. ΚΕΦΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ-ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

1. ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2. ΑΓΓΕΛΗΣ-Χ»ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3. ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΛΟΓΓΙΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

5. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ

6. ΒΡΑΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

1. ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΖΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΒΑΣΑΡΜΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

7. ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

8. ΚΙΤΣΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9. ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

11. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ – ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1. ΚΟΣΙΩΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟΥ

3. ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3. ΜΕΛΕΚΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΓΙΟΣΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ

5. ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ

6. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

7. ΔΗΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

9. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

10. ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗ-ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12. ΜΗΤΣΑ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

13. ΦΙΝΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ

15. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ

17. ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

18. ΤΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

19. ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

3. ΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΛΑΖΑΡΟΥ

4. ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΓΑΡΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8. ΤΑΚΟΣ-ΓΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ-ΝΤΕΝΙΣΗ ΜΑΡΙΑ(ΜΥΡΙΑΜ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1. ΓΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ

4. ΖΙΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΓΩ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

5. ΤΖΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

1. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΝΤΟΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

5. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΣΩΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΗΣ

1. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΟΥΤΡΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΑΛΕΙΦΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΡΑΠΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΧΑΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΚΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

7. ΣΟΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΜΑΓΓΑΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

4. ΤΟΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

1. ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΛΙΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

5. ΤΣΑΜΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ

1. ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΥ

2. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ

2. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΦΛΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΠΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

3. ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΘΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

1. ΖΑΦΕΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ

4. ΣΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΤΣΙΟΥΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΜΠΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

1. ΖΟΡΜΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΠΟΥΛΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΧΑΡΙΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

5. ΜΑΝΩΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2. ΜΠΕΜΠΕΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΑΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΤΣΙΡΙΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΡΙΣΗΣ

1. ΡΟΝΤΟΥΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ

4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ-ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

5. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΜΠΑΝΤΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8. ΚΡΕΣΤΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9. ΝΤΑΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ

11. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

1. ΚΑΘΕΚΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΡΙΝΟΥ

3. ΞΥΝΟΛΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4. ΒΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΣΒΟΥ

1. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΜΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

3. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΟΤΣΝΟΥ ΜΕΡΣΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΠΙΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

1. ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

2. ΖΗΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1. ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΕΛΛΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ-ΛΑΝΤΚΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

7. ΖΕΜΠΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

2. ΚΑΡΑΚΥΚΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

4. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΚΟΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

6. ΡΟΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΞΑΝΘΗΣ

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΑΧΜΕΤ ΕΡΓΗΝ του ΑΛΗ ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ

3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΚΑΓΙΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Α’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΒΑΪΤΣΗΣ (ΒΑΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2. ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ

3. ΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4. ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

5. ΒΕΝΙΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΔΙΓΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

8. ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Β’ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

1. ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΒΑΛΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΥ

3. ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

4. ΤΟΓΙΑ-ΠΑΤΑΠΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

5. ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΙΩΡΓΗ

6. ΝΙΖΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

7. ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8. ΠΛΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ

9. ΓΚΟΥΣΕΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ

10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΛΗΣ

1. ΔΕΛΛΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ

3. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΑΛΕΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΤΟΛΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ

5. ΓΙΟΦΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ

1. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ

3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΑΚΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

5. ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΥΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΕΒΕΖΗΣ

1. ΔΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΖΗΣΗ ΚΛΑΙΡΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΜΙΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

1. ΝΥΚΤΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΠΕΔΙΑΒΙΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΡΟΛΟΓΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΠΗΣ

1. ΠΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2. ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ

3. ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΚΟΥΚΛΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΜΟΥ

1. ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΑΒΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ

1. ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

2. ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΔΕΛΗ-ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4. ΚΟΥΚΟΥΒΑΤΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

5. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

8. ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΜΠΕΝΙΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1. ΤΣΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΩΝΤΑ

2. ΒΛΑΣΤΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

3. ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΜΑΓΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

5. ΚΟΥΤΗΛΕΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΤΣΙΑΠΗ (ΓΟΥΓΟΥΛΑΚΗ) ΕΛΕΝΗ (ΛΕΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΣΑΒΒΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ

1. ΑΓΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

2. ΞΥΔΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

3. ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΤΟΥΣΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

6. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

7. ΨΕΛΤΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΛΩΡΙΝΗΣ

1. ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

3. ΠΑΣΠΑΛΑ-ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΩΚΙΔΟΣ

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1. ΑΒΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2. ΑΡΝΑΟΥΤΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

4. ΤΖΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΔΑΟΥΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΝΙΩΝ

1. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

2. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΙΟΥ

1. ΑΘΑΝΑΤΟΣ-ΚΑΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΒΑΒΥΛΟΥΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοσιεύτηκε απο τον στις 31,Μαΐου, 2012, 5:01 μμ. στις Κατηγορίες HOT - ΕΙΔΗΣΕΙΣ, photos, ΕΛΛΑΔΑ, ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ. Νπορείτε να παρακολουθείσετε τισ απαντήσεις επι του άρθρου απο RSS 2.0. Παρακαλούμε σχολιάστε το άρθρο...( ή αφήστε σύνδεσμο trackback)

Δώστε απάντηση









Πρόσφατα Άρθρα

Προβεβλημένα Links

  • DIKTYO1 TV VIDEO PORTAL

Έυρεση στο Αρχείο

με ημερομηνία
με κατηγορία
'Ευρεση με Google

Photo Gallery




Κατηγορίες
blog καθημερινής ενημέρωσης alphafm.gr

Με επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.

Όροι χρήσης :απαγορεύεται η χρήση όλων των εικόνων, βίντεο, ειδήσεων, ρεπορτάζ, γραφικών χωρίς την άδεια του alphafm.gr και χωρίς την αναφορά πηγής

Στοιχεία Επικοινωνίας : Γ΄ Σεπτεμβρίου 14 - ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΤΚ 52100, 24670 26.945, pararas@diktyo1.gr
Copyright ©2008-2017 alphafm.gr