» ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ » ΚΕΠΑΠΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΙΔΟΣ . ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ.

Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:


  1. Ανδρόνικος Αθανάσιος του Θωμά ( Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Αντωνιάδης Παύλος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Βακοπούλου Αθανασία του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Βασιλειάδης Ευάγγελος ( Σικέρ ) του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Γρηγοριάδης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Δημητρίου Στυλιανός του Αριστείδη (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Καλτσιάδη Αναστασίου Μήνα του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Καράτζιος Αλέξανδρος του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Καράτζιος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Κουτλεμάνη Ζάρμπου Άννα του Αγγελή (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Κυριαζίδου Κυδωνάκη Ολυμπία του Πολύβιου( Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Κυριακού Παύλος του Ηλία (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Κύρου Αθανάσιος του Αιμίλιου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Κωστόπουλος Βασίλειος του Παύλου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Μακρής Βασίλειος του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Μιχάλογλου Βασιλειάδου Ιωάννα του Στέργιου(Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Μπάτζιος Δημήτριος του Αργυρίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Μπελονάκη Πρώιου Αφροδίτη του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Μπουρινάρης Σωκράτης του Θωμά (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Νένου Μαρία του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Ξανθόπουλος Αναστάσιος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Παπανικολάου Νικόλαος του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Πολυχρονίου Κυριάκος του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Πρέμπτη Ραγκαβλά Αικατερίνη του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Σανταλίδου Μιχαήλ Βιολέτα ( Μελίκα ) του Βενιζέλου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Σαχινίδου Ασημούλα του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Σιδερόπουλος Αγαθάγγελος ( Άγγελος ) του Θωμά (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Σιδόπουλος Αντώνης του Ευάγγελου( Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Τσιούπας Θεοχάρης του Βασιλείου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)


  1. Χατζηκυριακίδης Νικόλαος του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Άργους Ορεστικού)




Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι


  1. Αναγνωστόπουλος Χρυσόστομος του Αντωνίου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)


  1. Εμμανουήλ Χρήστος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)


  1. Κανδύλης Κωνσταντίνος του Στέργιου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)


  1. Λιάντζης Γεώργιος του Ευθυμίου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)


  1. Μουράτη Ξανθίππη του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)


  1. Μπουζιάνης Γεώργιος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)


  1. Σουλιώτης Χρήστος του Κωνσταντίνου( Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)


  1. Στεργιόπουλος Πλάτων του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)


  1. Τζακόπουλος Τηλέμαχος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)


  1. Τριανταφυλλίδης Βασίλειος του Παντελή (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)


  1. Χατζής Πέτρος του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Ίωνα Δραγούμη)




Δημοτική Κοινότητα Άργους Ορεστικού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας


  1. Γκαρά Χριστίνα του Κωνσταντίνου


  1. Ευσταθιάδου Χρυσούλα του Νικολάου


  1. Καραγεωργίου Ζωή του Ιωάννη


  1. Κατσανοπούλου Μουρατίδου Αναστασία του Βασιλείου


  1. Λιόκος Νικόλαος του Παύλου


  1. Ραπτόπουλος Σωτήριος του Χαράλαμπου




Τοπική Κοινότητα Άγιου Ηλία

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας


  1. Μπουρινάρης Παναγιώτης του Αθανασίου


  1. Μωραΐτη Βασιλείου Βερώνη του Βασιλείου




Τοπική Κοινότητα Αμμουδάρας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας


  1. Βασιλειάδης Ιωάννης του Θεμιστοκλή


  1. Βασιλειάδης Χαράλαμπος του Ιωάννη


  1. Δημοπούλου Μουτζίκη Αθηνά του Αλέξανδρου


  1. Διαμαντοπούλου Γεωργία του Μιλτιάδη




Τοπική Κοινότητα Αμπελοκήπων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας


  1. Βασιλειάδης Κωνσταντίνος του Στέργιου


  1. Ευαγγέλου Κωνσταντίνος του Νικολάου


  1. Κόλλια Μπουντούκη Ελένη του Αναστασίου


  1. Ντίνας Αναστάσιος του Ευάγγελου




Τοπική Κοινότητα Ασπροκκλησιάς

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας


  1. Βλαχόπουλος Ευθύμιος του Φώτη


  1. Γιωτόπουλος Νικόλαος του Βασιλείου


  1. Γιαννάκης Φώτιος του Πασχάλη


  1. Παπαδοπούλου Παναγιωτοπούλου Πολυξένη ( Τζένη ) του Ηλία




Τοπική Κοινότητα Βογατσικού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας


  1. Γιαννούλη Μπαμπούλη Σταυρούλα του Δημητρίου


  1. Γκασιώνης Στέργιος του Ζήση


  1. Ζαρογιάννης Απόστολος του Χρήστου


  1. Σιδέρης Σιδέρης του Κωνσταντίνου




Τοπική Κοινότητα Βράχου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας


1. Αδαμόπουλος Στέργιος του Αθανασίου


2. Βραγγάλα Σκραπαρλή Κυράτσα του Ανδρέα






Τοπική Κοινότητα Γέρμα

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας


1. Ευαγγέλου Χαράλαμπος του Ιωάννη


2. Ζιώγας Αριστείδης του Λουκά


  1. Παπατζήμου Αικατερίνη του Νικολάου


  1. Χαστάς Αθανάσιος του Χαράλαμπου




Τοπική Κοινότητα Διαλεκτού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας


  1. Ανδρεόπουλος Χρήστος του Βασιλείου


  1. Διαμαντόπουλος Ηλίας του Βασιλείου


  1. Μπαλιάκας Γρηγόριος του Γεωργίου


  1. Τσουμαροπούλου Τσαδήλα Αθηνά του Δημητρίου




Τοπική Κοινότητα Καστανόφυτου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας


  1. Κάρτζος Άγγελος του Βασιλείου


  1. Κωτσόπουλος Πέτρος του Ανδρέα




Τοπική Κοινότητα Κωσταραζίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας


  1. Βολογιάννης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη


  1. Γκάσα Καλογήρου Δήμητρα του Πάντου


  1. Τσιτσής Νικόλαος του Αθανασίου


  1. Φορέττας Ιωάννης του Αναστασίου







Τοπική Κοινότητα Λάγκας

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας


  1. Θεοχάρης Δημήτριος του Χρήστου


  1. Παπαϊωάννου Μαρία του Παναγιώτη




Τοπική Κοινότητα Λακκωμάτων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας


  1. Καραγιάννης Πασχάλης του Γεωργίου


  1. Κατσαούνης Στέργιος του Πασχάλη


  1. Κύρου Χρήστος του Νικολάου


  1. Νάσκου Δεμιρτζίδη Θωμαή του Δημητρίου




Τοπική Κοινότητα Μελανθίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας


  1. Μαυρίδου Μηνοπούλου Ζωή του Ιωάννη


  1. Σπυρόπουλος Ζαχαρίας του Νικολάου


  1. Σωφρονίδης Αβραάμ του Κωνσταντίνου


  1. Τοκατλίδης Ηλίας του Γεωργίου




Τοπική Κοινότητα Μηλίτσας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας




  1. Νίκου Δημήτριος του Νικολάου


  1. Πετρόπουλος Γεώργιος του Χρήστου


  1. Πετροπούλου Αικατερίνη του Βασιλείου








Τοπική Κοινότητα Νοστίμου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας


  1. Παπακωνσταντίνου Πέτρος του Χρήστου


  1. Πετρόπουλος Θωμάς του Πασχάλη




Τοπική Κοινότητα Σπηλαίων

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας


  1. Μαρόπουλος Αλέξανδρος του Γρηγορίου


  1. Χρηστίδης Στέργιος του Ευάγγελου




Τοπική Κοινότητα Σπήλιου

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας


  1. Καράτζιος Κωνσταντίνος του Ευάγγελου


  1. Τσιάγγου Καλιαμάνη Αντιγόνη του Βασιλείου



Δημοσιεύτηκε απο τον στις 16,Οκτωβρίου, 2010, 1:44 μμ. στις Κατηγορίες HOT - ΕΙΔΗΣΕΙΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2014, ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ. Νπορείτε να παρακολουθείσετε τισ απαντήσεις επι του άρθρου απο RSS 2.0. Παρακαλούμε σχολιάστε το άρθρο...( ή αφήστε σύνδεσμο trackback)

Δώστε απάντηση


Πρόσφατα Άρθρα

Προβεβλημένα Links

  • DIKTYO1 TV VIDEO PORTAL

Έυρεση στο Αρχείο

με ημερομηνία
με κατηγορία
'Ευρεση με Google

Photo Gallery


Κατηγορίες
blog καθημερινής ενημέρωσης alphafm.gr

Με επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.

Όροι χρήσης :απαγορεύεται η χρήση όλων των εικόνων, βίντεο, ειδήσεων, ρεπορτάζ, γραφικών χωρίς την άδεια του alphafm.gr και χωρίς την αναφορά πηγής

Στοιχεία Επικοινωνίας : Γ΄ Σεπτεμβρίου 14 - ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΤΚ 52100, 24670 26.945, pararas@diktyo1.gr
Copyright ©2008-2014 alphafm.gr