Αρχείο για : Μάιος, 2014

Τι κρύβουν τα εκκαθαριστικά που έρχονται τον Ιούνιο – Ποιοι θα πληρώσουν περισσότερο φόρο ακινήτων και ποιοι λιγότερο

Μειώσεις φορολογικών επιβαρύνσεων για όσους κατέχουν μεγάλη ακίνητη περιουσία, συνολικής αντικειμενικής αξίας πάνω από 300.000 ευρώ, στην οποία περιλαμβάνονται ηλεκτροδοτούμενα διαμερίσματα ή μονοκατοικίες και πλήρως δομημένα οικόπεδα, προκύπτουν με το νέο σύστημα φορολόγησης ακινήτων το οποίο καθιέρωσε από φέτος η κυβέρνηση.

Σύμφωνα με τον Ελεύθερο Τύπο οι μειώσεις των φορολογικών επιβαρύνσεων για τους περισσότερους από τους φορολογούμενους θα κυμαίνονται από 15% έως 23%.

Όπως αναφέρεται στο δημοσίευμα, ο Ενιαίος Φόρος Ιδιοκτησίας Ακινήτων θα είναι χαμηλότερος από το Εκτακτο Ειδικό Τέλος Ακινήτων ενώ και ο συμπληρωματικός φόρος που θα επιβληθεί φέτος με την μορφή ενός νέου ΦΑΠ θα έχει αφορολόγητο όριο αυξημένο και συντελεστές φόρου μειωμένους .

Ετσι, ακόμα και ιδιοκτήτες με πολυτελείς κατοικίες ακόμα και σε ακριβές περιοχές θα δουν τη συνολική φορολογική επιβάρυνση στην ακίνητη περιουσία τους να μειώνεται έως και 23%.

Μειώσεις θα προκύψουν και για όσους έχουν ακίνητη περιουσία αντικειμενικής αξίας μικρότερης των 300.000 ευρώ αποτελούμενη από ηλεκτροδοτούμενα διαμερίσματα ή μονοκατοικίες που έχουν καλύψει πλήρως τον συντελεστή δόμησης του οικοπέδου τους.

Τα εκκαθαριστικά σημειώματα για την καταβολή του ΕΝΦΙΑ θα εκδοθούν τον Ιούνιο.

Από την άλλη, ο ΕΝΦΙΑ φέρνει αυξήσεις φορολογικών επιβαρυνσεων για φορολογούμενους με μεσαία ακίνητη περιουσία που αποτελείται κατα κύριο λόγο από ένα σπίτι στην πόλη, ένα ή περισσότερα αδόμητα οικόπεδα κι ένα ή περισσότερα καλλιεργούμενα αγροτεμάχια καθώς και γενικότερα για όσους έχουν καλλιεργούμενες αρδευόμενες εκτάσεις γης σε περιοχές εκτός σχεδίου, μη ηλεκτροδοτούμενα κτίσματα καθώς και αδόμητα οικόπεδα.

Ο νόμος θα επιβαρύνει με αυξημένους φόρους και τους ιδιοκτήτες αυθαιρέτων που νομιμοποιήθηκαν τα τελευταία χρόνια καθώς και όσους έχουν κατοικίες με ημιυπαίθιους που τακτοποιήθηκαν την περίοδο 2010-2013.

Σταυροί τοπικών σε όλα τα ψηφοδέλτια και των τριών δήμων της Καστοριάς

ΕΚΛΟΓΕΣ 2014 – Δείτε τους σταυρούς των υποψηφίων συμβούλων ( Δημοτικών Ενοτήτων) όλων των συνδυασμών και από τους τρεις δήμους της ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ Καστοριάς

ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
«Έν-τιμή Πρόταση»
Ανέστης Αγγελής
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 191
2.ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 296
3.ΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 126
4.ΜΕΣΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 329
5.ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 186
6.ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΑΒΒΑ 167
7.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 135
8.ΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 127
9.ΠΑΠΑΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΚΥΡΟΥ 144
10.ΣΙΣΤΟΒΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ 354
11.ΤΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 184
12.ΤΡΑΝΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΑΟΥΜ 324
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ
1.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 171
2.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 136
3.ΖΙΑΖΙΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
4.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
5.ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 109
6.ΦΙΛΗΜΕΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 80
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
1.ΚΑΪΤΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΛΟΥΚΑ 139
2.ΚΕΡΑΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 161
3.ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 128
4.ΜΑΣΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 233
5.ΦΟΥΛΙΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 181
6.ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 119
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
1.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29
2.ΣΥΤΙΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 49
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1.ΚΟΤΖΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 13
2.ΜΑΖΓΑΛΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 49
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΑΥΓΗΣ
1.ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 14
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΣ
1.ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 127
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΥΣΣΙΝΕΑΣ
1.ΜΠΑΡΠΑΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 40
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΒΡΟΥ
1.ΚΟΤΖΑΡΕΪ ΚΟΤΖΑΡΑΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 0
2.ΠΕΓΓΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΦΩΤΙΟΥ 14
3.ΣΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 54
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
1.ΓΚΡΙΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101
2.ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 57
3.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΟΥΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 102
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΕΡΟΠΗΓΗΣ
1.ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 93
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31
2.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 71
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
1.ΓΚΟΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 79
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ
1.ΓΟΥΓΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 240
2.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ 41
3.ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 34
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΚΟΡΟΜΗΛΕΑΣ
1.ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26
2.ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 50
3.ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΑΝΙΩΝΟΣ
1.ΛΟΒΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 9
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
1.ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5
2.ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 26
3.ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 117
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΘΙΑΣ
1.ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 82
2.ΣΑΒΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΛΑΖΑΡΟΥ 52
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 10
2.ΠΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 8
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΚΑΜΠΟΥ
1.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 13
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΜΗΛΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29
2.ΠΕΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 53
3.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 155
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΑ
1.ΔΕΡΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 10
2.ΚΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΥ
1.ΒΟΛΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΛΙΑ 75
2.ΠΑΛΕΖΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 62
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ
1.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 53
2.ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 29
3.ΤΡΑΪΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΙΝΟΗΣ
1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 67
2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 21
3.ΣΥΛΙΒΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27
4.ΤΣΕΜΠΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 16
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΞΥΑΣ
1.ΠΙΣΜΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
1.ΔΕΛΗΠΟΡΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 26
2.ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 103
3.ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 79
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
1.ΓΩΓΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΖΗΣΗ 15
2.ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΤΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 29
3.ΜΠΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 72
4.ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 49
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΚΕΡΑΣΟΥ
1.ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΡΙΑΣ
1.ΔΕΜΙΡΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 22
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΟΙΧΙΟΥ
1.ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ-ΤΣΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
2.ΕΛΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 102
3.ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 136
4.ΠΟΠΗ ΘΕΟΔΟΤΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ 42
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΑΚΟΝΗΣ
1.ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 58
2.ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 37
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΛΑΡΩΝ
1.ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 47
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
1.ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
2.ΚΥΡΙΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΝΩΛΗ 15
3.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 180
«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΡΟΣΤΑ»
Μανώλης Χατζησυμεωνίδης
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1.ΒΛΑΧΟΣ ΑΧΙΛΕΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 158
2.ΓΚΕΤΣΙΟΥ-ΡΟΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 203
3.ΔΑΡΑΒΙΓΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 273
4.ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 182
5.ΚΩΤΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 171
6.ΜΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 193
7.ΜΑΣΣΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 72
8.ΡΗΜΟΥ-ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 472
9.ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 179
10.ΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 408
11.ΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 124
12.ΧΑΤΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 263
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ
1.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 139
2.ΚΟΛΟΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 169
3.ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 77
4.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56
5.ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 201
2.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 305
3.ΚΑΪΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 213
4.ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 205
5.ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΖΗΣΗ 54
6.ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ 117
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
1.ΠΕΛΑΓΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
2.ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 77
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1.ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΑΥΓΗΣ
1.ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 90
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΣ
1.ΜΠΟΥΤΣΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΗΛΙΑ 26
2.ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 26
3.ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 28
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΥΣΣΙΝΕΑΣ
1.ΠΑΠΑΤΩΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 13
2.ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 42
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΒΡΟΥ
1.ΤΑΣΟΥ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7
2.ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 142
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
1.ΖΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 9
2.ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 22
3.ΜΠΙΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 51
4.ΤΣΙΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 34
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΕΡΟΠΗΓΗΣ
1.ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 19
2.ΚΑΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΣΗΦ 56
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 114
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
1.ΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 104
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ
1.ΒΕΛΛΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67
2.ΜΠΟΝΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 49
3.ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 34
4.ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΗΛΙΑ 40
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΚΟΡΟΜΗΛΕΑΣ
1.ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
2.ΣΕΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
3.ΤΗΛΙΑΒΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56
4.ΤΣΟΥΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 9
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΑΝΙΩΝΟΣ
1.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 11
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
1.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΙΟΥΤΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18
2.ΣΑΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3
3.ΤΣΑΤΣΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΖΗΣΗ 50
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΘΙΑΣ
1.ΚΩΣΤΕΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 104
2.ΣΙΟΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 8
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΜΕΛΗ 76
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΚΑΜΠΟΥ
1.ΜΙΣΚΑ-ΜΗΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 22
2.ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 64
3.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΩΡΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90
4.ΜΠΟΥΣΗΣ ΝΑΟΥΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 91
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΜΕΛΑ
1.ΔΕΡΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 16
2.ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΥ
1.ΜΑΝΑΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4
2.ΜΟΥΧΑΡΕΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΕΘΟΔΙΟΥ 79
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ
1.ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 84
2.ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 3
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΙΝΟΗΣ
1.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 136
2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97
3.ΤΟMTΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 4
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
1.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 25
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΟΞΥΑΣ
1.ΤΣΙΑΛΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 6
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
1.ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 60
2.ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 164
3.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ 49
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
1.ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 25
2.ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
3.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 30
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΚΕΡΑΣΟΥ
1.ΠΑΝΤΑΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 7
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΡΙΑΣ
1.ΕΥΣΤΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 66
2.ΤΟΥΛΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 36
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΝΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 84
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΟΙΧΙΟΥ
1.ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 55
2.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 42
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΑΚΟΝΗΣ
1.ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 91
2.ΜΕΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 20
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΛΑΡΩΝ
1.ΣΑΛΒΑΡΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 29
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
1.ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 42
2.ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
3.ΤΖΑΜΠΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 74
4.ΤΣΕΝΙΚΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 66
«ΔΥΝΑΜΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!»
Νικόλαος Βασιλειάδης
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1.ΓΚΟΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ 164
2.ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 239
3.ΜΗΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ 37
4.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΛΗ του ΦΡΟΙΞΟΥ 48
5.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 113
6.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77
7.ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 24
8.ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 43
9.ΤΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 33
10.ΤΟΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΙΝΑ) του ΜΗΝΑ 62
11.ΦΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 68
12.ΧΡΗΣΤΟΥ – ΔΟΛΛΑ ΧΑΪΔΩ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 131
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ
1.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54
2.ΚΟΖΛΕΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 7
3.ΜΠΑΣΙΑΡΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 66
4.ΠΑΣΣΑΛΗ – ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 269
5.ΠΑΥΛΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 106
6.ΣΤΑΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 39
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
1.ΔΙΧΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
2.ΖΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 56
3.ΝΙΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 41
4.ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 6
5.ΤΣΑΚΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 72
6.ΤΣΙΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 53
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1.ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ                       27
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΑΥΓΗΣ
1.ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΣ
1.ΛΙΑΤΟΣ ΜΙΧΑΪ του ΠΑΥΛΟΥ 10
2. ΣΗΛΙΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 26
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΒΡΟΥ
1.ΠΑΠΠΟΣΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΗΣΗ                                                     0
2.ΠΑΠΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6
3.ΦΕΡΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΑΣΩΝΟΣ 28
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.NTOYKA ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4
2.ΦΟΥΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 86
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
1.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 21
2.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 47
3.ΠΙΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΕΡΟΠΗΓΗΣ
1.ΠΙΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 7
2.ΤΣΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΖΗΣΗ 120
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΑΠΕΛΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17
2.ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
1.ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΙΜΟΥ 69
2.ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ
1.ΜΠΑΝΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
2.ΤΑΓΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
3.ΤΣΟΠΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 26
4.ΨΩΜΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτουΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 33
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΚΟΡΟΜΗΛΕΑΣ
1.ΣΑΡΥΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΡΑΝΙΩΝΟΣ
1.ΡΑΠΚΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 13
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
1.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 29
2.ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 12
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΘΙΑΣ
1.ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12
2.ΠΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 7
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΜΑΛΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 38
2.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ–ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΓΓΕΛΙΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΚΑΜΠΟΥ
1.ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΡΜΑΝΟΥ 8
2.ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ 19
3.ΤΖΙΑΤΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 35
4.ΤΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑΡΑ) του ΗΛΙΑ 15
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΑ
1.ΑΝΤΩΝΑΚΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 32
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΥ
1.ΓΙΑΓΚΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 54
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ
1.ΠΑΡΤΣΑΝΗ ΣΤΑΜΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 5
2.ΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΙΝΟΗΣ
1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5
2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΜΟΡΦΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
1.ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΟΞΥΑΣ
1.ΣΤΟΥΜΠΑΣΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΝΤΑΒΡΥΣΟΥ
1.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 56
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
1.ΓΙΑΜΠΑΝΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 29
2.ΧΑΤΖΑΡΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 11
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΚΕΡΑΣΟΥ
1.ΤΕΡΨΙΝΑΣΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΟΣΜΑ 6
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΡΙΑΣ
1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 49
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ                           8
2.ΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ             6
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΟΙΧΙΟΥ
1.ΣΤΑΜΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΑΚΟΝΗΣ
1.ΜΑΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 8
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΑΛΑΡΩΝ
1.ΣΤΑΜΚΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
1.ΦΙΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
«ΕΝ.ΔΗΜΟ.»   (Ενεργοί Δημότες Καστοριάς)
Αθανάσιος Καρανικολόπουλος
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΓΚΙΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 53
2.ΒΛΑΧΟΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ (ΛΙΑΚΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 105
3.ΚΑΛΕΝΙΤΣΑ ΝΑΤΑΣΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126
4.ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 27
5.ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 32
6.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
7.ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΔΗΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 105
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ
1.ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 10
2.ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
3.ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΒΡΟΥ
1.ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
1.ΔΕΛΛΑΣ   ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
1.ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ
1.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 28
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΚΟΡΟΜΗΛΕΑΣ
1.ΚΑΜΤΣΙΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΛΙΟΥΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ
1.ΦΩΤΕΙΝΙΩΤΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 25
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
1.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΟΙΧΙΟΥ
1.ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΑΚΟΝΗΣ
1.ΓΚΟΥΓΚΟΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8
«ΓΙΝΕΤΑΙ»
Συμεών Κουμπάνης
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
1.ΓΙΩΡΕ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 38
2.ΔΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 141
3.ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 29
4.ΛΑΧΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98
5.ΠΟΥΡΛΗ ΑΓΛΑΪΑ – ΙΩΑΝΝΑ του   ΦΡΙΞΟΥ 116
6.ΡΗΜΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 165
7.ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 106
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1.ΜΑΚΡΗ- ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔOΣ
1.ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17
2.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 89
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΥΣΣΙΝEΑΣ
1.ΣΙΟΠΟΒΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 6
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
1.ΚΟΥΜΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 9
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
1.ΜΠΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΖΗΣΗ 73
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΟΤΟΠΟΥ
1.ΗΛΕΚΤΡΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣEΩΣ
1.ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10
2.ΠΑΡΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 22
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΟΞΥΑΣ
1.ΜΑΡΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 40
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
1.ΓΟΥΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ 32
2.ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ 16
3.ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΟΙΧΙΟΥ
1.ΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 7
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ
1.ΚΑΣΑΡΗ ΑΓΛΑΪΑ του   ΣΤΑΥΡΟΥ 8
ΛΑΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
Βασιλική Χαραμοπούλου
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ
  1. 1.     ANTONIOU GURLI DAMGAARD του VILHEM
16
  1. 2.     ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
15
  1. 3.     ΖΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
20
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΣ
    1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΒΡΟΥ
  1. 1.     ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
0
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
  1. 1.     ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΚΟΡΟΜΗΛΕΑΣ
1.ΦΟΥΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΙΟΖΕΦ 0
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
1.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 100
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΙΛΙΟΔΕΝΔΡΟΥ 15
  1. 1.               ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
‘’ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΗ’’
Παναγιώτης Κεπαπτσόγλου
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΝΑ του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 356
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του   ΝΙΚΟΛΑΟΥ 445
3. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 215
4. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του   ΝΙΚΟΛΑΟΥ 339
5. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΖΩΗ   του   ΙΩΑΝΝΗ 465
6. ΜΟΥΤΖΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 707
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   AΓΙΟΥ ΗΛΙΑ
1. ΜΠΟΥΡΙΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21
2. ΜΩΡΑΪΤΗ ΒΕΡΩΝΗ   του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΜΟΥΔΑΡΑΣ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ-ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΡΕΤΗ του   ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 98
2. ΜΟΥΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 101
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του   ΣΤΕΡΓΙΟΥ 35
2. ΚΟΒΑΤΣΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του   ΙΩΑΝΝΗ 120
3. ΤΡΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ   του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 134
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
1. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ 122
2. ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του   ΣΤΕΡΓΙΟΥ 94
3. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ του   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
1. ΓΚΑΣΙΩΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του   ΖΗΣΗ 207
2. ΓΚΟΓΚΟΥ-ΜΠΑΓΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
3. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του   ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 96
4. ΤΣΙΤΣΙΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 62
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΑΧΟΥ            
1. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39
2. ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του   ΧΡΗΣΤΟΥ 29
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΜΑ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15
2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 221
3. ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 35
4. ΤΑΣΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ   του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 51
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ
1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΕΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35
2. ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ 57
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΑΝΟΦΥΤΟΥ
1. ΖΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3
2. ΚΑΡΤΖΟΣ AΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 68
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
1. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 23
2. ΒΟΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΣΤΕΦΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 39
3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του   ΠΑΝΤΕΛΗ 108
4. ΦΟΡΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 142
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΓΚΑΣ
1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του   ΧΡΗΣΤΟΥ 33
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ   του   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 81
2. ΜΠΑΤΣΕΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 66
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΑΝΘΙΟΥ
1. ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 82
2. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 111
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΗΛΙΤΣΑΣ          
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 8
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ του   ΛΑΜΠΡΟΥ 32
3. ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 102
4. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 23
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΟΣΤΙΜΟΥ
1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙΤΗ του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 64
2. ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του   ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΗΛΑΙΩΝ
1. ΖΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ   του ΦΩΤΙΟΥ 52
2. ΣΚΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΗΛΙΟΥ
1. ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 34
2. ΛΙΑΜΠΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 25
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ»
Μακρής Νικόλαος
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
93
107
3. ΜΑΥΡΑΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 51
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 6
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΓΑΤΣΙΚΟΥ
  1. 1.       ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
33
    ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΜΑ
  1. 1.       ΔΟΒΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
34
    ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
  1. 1.       ΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
5
«ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΗ ΣΤΑΣΙΜΟΤΗΤΑ»
Μαρία Τερζοπούλου
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
1. ΚΙΤΣΟΥ-ΤΟΝΟΡΕΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 104
2. ΜΠΑΚΑ   ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 399
  1. 1.    ΜΠΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
252
  1. 2.    ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
232
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 264
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   AΓΙΟΥ ΗΛΙΑ  
1. ΜΠΟΡΟΖΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΜΟΥΔΑΡΑΣ
1. ΜΠΟΥΤΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 41
2. ΤΑΞΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 29
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 47
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0
3. ΚΟΥΤΣΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ(ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 42
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
1. ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 35
2. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 30
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 50
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΡΜΑ
1. ΔΟΥΦΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15
2. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 27
3. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ-ΦΑΦΟΥΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 115
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ
32
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΑΝΟΦΥΤΟΥ
1. ΜΠΑΤΖΙΟΥ- ΣΚΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ   του ΠΑΥΛΟΥ 12
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
1. ΒΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92
2. ΛΑÏΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 59
3. ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ 73
4. ΧΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ 19
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΓΚΑΣ
36
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
2. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ   του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΑΝΘΙΟΥ
1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65
2. ΣΩΦΡΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΗΛΑΙΩΝ
1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 18
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΗΛΙΟΥ
1. ΒΑΣΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 17
  1. 2.    ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
46
ΔΗΜΟΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
«Μαζί για το Αύριο»
Πασχάλης Γκέτσιος
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΟΥ
  1. 1.       ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΠΟΤΑΜΙΑΣ
  1. 1.       ΖΟΡΜΠΙΔΗΣ   ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
55
  1. 2.       ΚΙΛΙΤΣΙΔΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
98
  1. 3.       ΟΛΟΚΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
36
  1. 4.        ΤΟΜΠΑΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΠΤΑΧΩΡΙΟΥ
1) ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ TOY ΑΡΓΥΡΙΟΥ 28
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΖΟΥΖΟΥΛΗΣ
27
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ     ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΜΝΗΝΑΔΩΝ
45
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΤΥΛΗΣ
19
  1. 1)        ΕΥΘΥΜΙΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
57
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ   ΚΥΨΕΛΗΣ
57
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
181
103
3) ΝΤΑΦΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 43
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΑΝΕΜΟΥ
6
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
7
71
  1. 2)       ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
67
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΙΟΝΑΤΟΥ
1) ΒΑΡΤΑΝΙΔΗΣ   ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16
2) ΚΕΚΙΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 53
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΡΥΣΗΣ
1) ΓΕΡΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 42
2) ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 38
«ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ….ΜΠΟΡΟΥΜΕ…ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ..»
Δημήτρης Κυριακού
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΟΥ
1) ΠΙΣΙΩΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΠΑΡΙ 9
2) ΡΑΠΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 27
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΠΟΤΑΜΙΑΣ
1) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
  1. 2)       ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
137
  1. 3)       ΤΣΑΝΤΕΚΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
99
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΠΤΑΧΩΡΙΟΥ
  1. 1)       ΡΑΔΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
51
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ     ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΜΝΗΝΑΔΩΝ
  1. 1)       ΚΑΛΛΙΦΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
58
    ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΤΥΛΗΣ
  1. 1)       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
51
    ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
  1. 1)       ΜΑΛΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
101
  1. 2)       ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
54
  1. 3)       ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΖΗΣΗ
109
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ     ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΑΝΕΜΟΥ
  1. 1)       ΚΟΣΕΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
22
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
1) ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 21
2) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 11
3) ΣΟΥΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 89
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ   ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΙΟΝΑΤΟΥ
  1. 3)       ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
71
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΡΥΣΗΣ
1) ΛΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 10
« ΟΡΑΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥ»
Δημήτρης Μπαμπούλης
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΟΥ
  1. 1)  ΜΑΤΣΙΑ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
35
  1. 2)  ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
13
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΠΟΤΑΜΙΑΣ
  1. 1)  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
30
  1. 2)    ΤΟΤΟΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
75
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΠΤΑΧΩΡΙΟΥ
  1. 1)    ΜΠΑΜΠΟΥΛΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
121
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΖΟΥΖΟΥΛΗΣ
  1. 1)  ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του ΟΔΥΣΣΕΑ
13
  1. 2)  ΠΑΥΛΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
50
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΜΝΗΝΑΔΩΝ
  1. 1)       ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΙΩΑΝΝΗ
39
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΤΥΛΗΣ
  1. 1)    ΚΟΣΜΑΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
88
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ  ΚΥΨΕΛΗΣ
  1. 1)    ΝΤΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
75
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
  1. 1)  ΓΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
21
  1. 2)    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
43
  1. 3)    ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
48
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΛΕΑΣ
  1. 1)  ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
16
  1. 2)  ΠΑΡΖΙΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
17
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ   ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΡΥΣΗΣ
  1. 3)  ΝΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
76
  1. 4)  ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
86
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
Τίγκας Γεώργιος
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
ΝΤΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33

Μ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ » Ο ΣΥΡΙΖΑ είναι ενάντια στην γούνα, στην ανάπτυξη, κανένας γουναράς δεν μπορεί να ψηφίσει πλέον ΣΥΡΙΖΑ, δεν είναι σοβαρό κόμμα »

Σκληρή επίθεση σήμερα από την βουλευτή Ν.Δ Μαρία Αντωνίου η οποία μίλησε στον Αντ. Παραρά και στον Alpha 94,7

» Κανένας γουναράς δεν μπορεί πλέον να ψηφίσει ΣΥΡΙΖΑ, είναι δυνατόν κάποιος να ψηφίζει ΣΥΡΙΖΑ και ψηφίζει την κατάργηση του κλάδου της γουνοποιίας »

 

ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΟ ΕΠΙΜΑΧΟ σημερινό απόσπασμα της συνέντευξης

Ελεύθεροι όλοι όσοι καταδικάστηκαν για το σκάνδαλο του δομημένου ομόλογου των 280 εκατ. – Δεν ήταν Χρυσαυγίτες…

Δ.Τ- Τελικά η «ανεξάρτητη δικαιοσύνη» έκανε πάλι το θαύμα της. Όλοι οι κατηγορούμενοι για την υπόθεση των δομημένων ομολόγων όπου «χάθηκαν» 280.000.0000 ευρώ και καταδικάστηκαν από το Τριμελές Εφετείο Κακουργημάτων σε βαρύτατες ποινές (από 20-45 χρόνια κάθειρξης έκαστος) ΑΦΕΘΗΚΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ.

Στην φυλακή παραμένουν μόνο ο Αρχηγός της Χρυσής Αυγής Ν.Γ.Μιχαλολιάκος και οι βουλευτές του Κινήματος χωρίς στοιχεία, χωρίς δίκη, χωρίς άρση ασυλίας, χωρίς να έχουν κάνει καμία παράνομη ενέργεια ή πράξη. Αρκεί μόνο που είναι βουλευτές της Χρυσής Αυγής, όπως είπαν οι εγκάθετες ανακρίτριες.

Μεταφέρουμε αυτούσια την είδηση όπως δημοσιεύετε στα καθεστωτικά μέσα και ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του:

Το Τριμελές Εφετείο Κακουργημάτων έκανε δεκτή την αίτηση αναστολής εκτέλεσης της ποινής των 13 κατηγορουμένων που καταδικάστηκαν για την υπόθεση του δομημένου ομολόγου των 280 εκατ. ευρώ, το οποίο υπερκοστολογημένο φέρεται να κατέληξε σε ασφαλιστικά ταμεία. Οι κατηγορούμενοι θα είναι ελεύθεροι με όρους μέχρι να εκδικαστεί η υπόθεσή τους σε δεύτερο βαθμό. Συγκεκριμένα το δικαστήριο αποφάσισε:

Για τον Αγάπιο Σημαιοφορίδη, πρώην πρόεδρο του TEAΔΥ, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 30 ετών, κατά συγχώνευση 20, επιβολή εγγύησης ύψους 100.000 ευρώ.

Για την Παναγιώτα Καραδήμα, πρώην διευθύντρια του ΤΕΑΔΥ, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 30 ετών, κατά συγχώνευση 20, απαγόρευση εξόδου από τη χώρα.

Για τον Παναγιώτη Δεμέστιχα, πρώην πρόεδρο του ΤΕΑΥΦΕ, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 30 ετών, κατά συγχώνευση 20, καταβολή εγγύησης ύψους 100.000 ευρώ.

Για τον Γεράσιμο Κονιδάρη, πρώην υπεύθυνο του ΤΣΕΥΠ, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 30 ετών, κατά συγχώνευση 20 χρόνια, επίσης εγγύηση ύψους 100.000 ευρώ.

Για τον Κων/νο Χρηστίδη, πρώην πρόεδρο του ΤΕΑΠΟΚΑ, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 30 ετών, κατά συγχώνευση 20, καταβολή εγγύησης ύψους 100.000 ευρώ.

Στους πέντε παραπάνω κατηγορουμένους το δικαστήριο -εκτός από εγγυοδοσία- επέβαλε και απαγόρευση εξόδου από τη χώρα.

Για τον Γιώργο Αποστολίδη, της χρηματιστηριακής εταιρείας Ακρόπολις, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 43 ετών, εκτιτέα τα 25 χρόνια, καταβολή εγγύησης ύψους 200.000 ευρώ.

Για τον Θεόδωρο Πρινιωτάκη, εταιρεία Ακρόπολις, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 43 ετών, εκτιτέα τα 25 χρόνια, καταβολή εγγύησης 200.000 ευρώ.

Για τον Γιώργο Παπαμαρκάκη, εταιρεία ΝΑΜ, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 35 ετών, εκτιτέα τα 25, καταβολή εγγύησης επίσης 200.000 ευρώ.

Για τον Χαρ. Αδαμόπουλο, της εταιρείας J.P. Morgan, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 30 ετών, εκτιτέα τα 25, καταβολή εγγύησης ύψους 150.000 ευρώ.

Για τον Αβραάμ Σαββίδη, στέλεχος της J.P. Morgan, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 30 ετών, εκτιτέα τα 25, καταβολή εγγύησης ύψους 50.000 ευρώ και απαγόρευση εξόδου από τη χώρα.

Για το Νίκο Μπούγο, στέλεχος της Hyppovereinsbank, που καταδικάσθηκε σε κάθειρξη 15 ετών, καταβολή εγγύησης 50.000 ευρώ και εμφάνιση σε αστυνομικό τμήμα της περιοχής του μια φορά το μήνα.

Για τους Άγγελο και Δημήτρη Λιάτη, λογιστές, που καταδικάσθηκαν σε κάθειρξη 5 ετών, το δικαστήριο επέβαλε απαγόρευση εξόδου από τη χώρα.

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

Τα θέματα στη Βιολογία, Φυσική, Μαθηματικά και Ιστορία

Στα μαθήματα  Γενικής Παιδείας  Βιολογία, Φυσική, Μαθηματικά-Στοιχεία Στατιστικής  και Ιστορία, διαγωνίζονται σήμερα  οι υποψήφιοι για τα ΑΕΙ για να δείτε τα θέματα πατήστε παρακάτω, στο αντίστοιχο μάθημα : (περισσότερα…)

Νέα τοποθέτηση ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ για το γουνεμπόριο – Δεν παίρνει τίποτα πίσω το στέλεχος του ΣΥΡΙΖΑ

Δεν καταλαβαίνει τίποτα ο Δημητρακόπουλος – Υστερία στον τοπικό ΣΥΡΙΖΑ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – »Ο ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΓΟΥΝΕΜΠΟΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤ’ ΕΞΟΧΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ!

Για πρώτη φορά συζητιέται επιτέλους ανοιχτά και ΠΟΛΙΤΙΚΑ η προοτπική της σε βάθος χρόνου –και χωρίς δυσμενείς επιπτώσεις για τους σημερινούς εργαζόμενους στον κλάδο, ίσα ίσα το αντίθετο– κατάργησης του καταδικασμένου στη συνείδηση όλων των προοδευτικών πολιτών του πλανήτη, παρακμασμένου, αντιοικολογικού και μη βιώσιμου εμπορίου της γούνας και η σταδιακή προσαρμογή σε ένα καινούργιο παραγωγικό μοντέλο για την οικονομία της Δυτικής Μακεδονίας.

Ο αγώνας που κάνουμε εδώ και χρόνια πολτικοί, ακτιβιστές, φιλόζωοι, περιβαλλοντικά και φιλοζωικά σωματεία και οργανώσεις –στην Ελλάδα και σε όλο τον πολιτισμένο κόσμο– κατά του εμπορίου της γούνας διεθνώς, έχει αρχίσει να αποδίδει καρπούς σε μια σειρά από χώρες όπως η Ολλανδία, η Σλοβενία, η Αυστρία, η Κροατία, η Αγγλία, η Σουηδία κτλ. όπου είτε καταργούνται οριστικά είτε τίθενται πολύ αυστηροί περιορισμοί στα εκτροφεία και στο γουνεμπόριο.

Προσωπική μου υπόσχεση: δεν θα πάψω να μάχομαι για να γίνουν πραγματικότητα οι ιδέες μας. Μέσα κι έξω από τα κόμματα, στην κοινωνία και στις οργανώσεις των απανταχού φιλόζωων.

Στόχος μας, να πάψει η ασύδοτη εκμετάλλευση των πιο αδύναμων, και μάλιστα με εξευτελιστκό και βασανιστικό τρόπο, είτε αφορά τους ανθρώπους, είτε αφορά τα νοήμονα και συναισθανόμενα πλάσματα που μαζί τους μοιραζόμαστε αυτό τον όμορφο πλανήτη – τη μόνη βάση της ζωής μας.

Θέμης Δημητρακόπουλος
Συντονιστής της Ομάδας για τα Δικαιώματα και την Προστασία των Ζώων/Τμήμα Οικολογίας και Περιβάλλοντος του ΣΥΡΙΖΑ

Το Σχέδιο της υπουργικής απόφασης για την έναρξη-λήξη του σχολικού έτους, αργίες και διακοπές

Το Σχέδιο της υπουργικής απόφασης, σχετικά με την έναρξη-λήξη του σχολικού έτους, αργίες και διακοπές, προβλέπει τα εξής: (περισσότερα…)

Ο ΣΥΡΙΖΑ » αδειάζει » τον Θ. Δημητρακόπουλο;

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ –

Η Ν.Ε Καστοριάς του ΣΥΡΙΖΑ κατόπιν επικοινωνίας με την Επιτροπή Προγράμματος και το Οργανωτικό του Κόμματος δηλώνει

  1. Ο Δημητρακόπουλος Θέμης δεν έχει κανέναν θεσμικό ρόλο και ως εκ τούτου εκφράζει

    προσωπικές απόψεις για τον κλάδο της γουνοποιίας

    1. Οι θέσεις του σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν μέρος του κυβερνητικού προγράμματος του ΣΥΡΙΖΑ.

    1. Τις θέσεις του κόμματος για τον κλάδο εκφράζει η Ν.Ε του ΣΥΡΙΖΑ Καστοριάς

Για την Ν.Ε

Ο συντονιστής Σάκης Χατζηζαμανης

Επιστολή Κεπαπτσόγλου στον Υφυπουργό Παιδείας κ. Κωνσταντίνο Γκιουλέκα

Κύριε Υπουργέ,

Ο Δήμος Άργους Ορεστικού, πιστεύοντας στο θεσμό της Διά Βίου Μάθησης, ήταν από τους πρώτους Δήμους που προώθησαν και ενίσχυσαν αυτόν το θεσμό παραχωρώντας γραφείο, τηλέφωνα και θέρμανση για τα στελέχη του και αίθουσες διαδασκαλίας, θέρμανση, καθαριότητα και πλήρη εξοπλισμό (Η/Υ και τηλέφωνα) για τους εκπαιδευτές και τους εκπαιδευόμενους.

Με λύπη μας όμως αντιλαμβανόμαστε ότι τα στελέχη και οι εκπαιδευτές είναι απλήρωτοι από τον Ιανουάριο, με αποτέλεσμα και η ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών να μειώνεται και η σημασία του ίδιου του θεσμού να υποβαθμίζεται.

Κι αυτό γιατί το βάρος των εξόδων μεταφοράς και ασφάλισης επιβαρύνει αντίστοιχα τους εκπαιδευτές και τα στελέχη που σε δύσκολους καιρούς στερούνται την αμοιβή τους.

Θα θέλαμε λοιπόν να μας απαντήσετε για ποιο λόγο καθυστερεί η πληρωμή, αφού το ποσό των 2.500.000 ευρώ για την επιχορήγηση του προγράμματος, όπως μας διαβεβαιώνετε προφορικά, έχει κατατεθεί στην τράπεζα.

Ως Δήμος οφείλουμε να υποστηρίξουμε τα δικαιώματα των εργαζομένων και να διασφαλίσουμε την εύρυθμη λειτουργία των 30 τμημάτων Διά Βίου Μάθησης που λειτούργησαν και λειτουργούν στην περιοχή μας από το Σεπτέμβριο του 2013 μέχρι και σήμερα και βρήκαν μεγάλη ανταπόκριση από τους δημότες μας.

Ο Δήμαρχος Άργους Ορεστικού

Παναγιώτης Κεπαπτσόγλου

 

Νέα ρύθμιση για οφειλέτες ΙΚΑ – ΕΤΑΜ

Σε μια απεγνωσμένη προσπάθεια να μαζέψει χρήμα που… δεν υπάρχει και καθώς οι βεβαιωμένες οφειλές ξεπερνούν τα 5 δις ευρώ και οι οφειλέτες τις 400.000, το ΙΚΑ – ΕΤΑΜ δίνει τη δυνατότητα επανένταξης στο καθεστώς προσωρινού διακανονισμού που ίσχυε πριν τη ρύθμιση της «νέας αρχής» των 38 μηνιαίων δόσεων ή της πάγιας ρύθμισης των 12 μηνιαίων δόσεων (2013).
Ειδικότερα, με επείγουσα εγκύκλιο το Ίδρυμα ενημερώνει τους οφειλέτες που είχαν ενταχθεί σε διακανονισμό πριν από το 2013 και εξυπηρετούσαν τους όρους του διακανονισμού και στη συνέχεια υπήχθησαν υποχρεωτικά στη ρύθμιση της «νέας αρχής», σύμφωνα με τις διατάξεις του ν. 4152/2013, ότι παρέχεται η δυνατότητα να επανενταχθούν στο προϊσχύον καθεστώς προσωρινού διακανονισμού, εφόσον πληρούν τις προϋποθέσεις υπαγωγής, κατόπιν υποβολής σχετικού αιτήματος.
Οι οφειλέτες που πληρούν αυτές τις προϋποθέσεις, μπορούν να εγκαταλείψουν τις ρυθμίσεις με τις λίγες δόσεις και να επιστρέψουν στο καθεστώς προσωρινού διακανονισμού, που προέβλεπε την καταβολή των τρεχουσών εισφορών συν το 1,25% της κεφαλαιοποιημένης οφειλής, με ελάχιστο ποσό μηνιαίας δόσης 150 ευρώ. Η ρύθμιση αυτή, έδινε το δικαίωμα της αποπληρωμής σε 80 μηνιαίες δόσεις, οι οποίες σε εξαιρετικές περιπτώσεις, μπορούσαν να φθάσουν τις 150 μηνιαίες δόσεις.
Κατεβάστε την εγκύκλιο.

Προβεβλημένα Links

  • DIKTYO1 TV VIDEO PORTAL

Έυρεση στο Αρχείο

με ημερομηνία
με κατηγορία
'Ευρεση με Google

Photo Gallery





Kατηγορίες
blog καθημερινής ενημέρωσης alphafm.gr

Με επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος.

Όροι χρήσης :απαγορεύεται η χρήση όλων των εικόνων, βίντεο, ειδήσεων, ρεπορτάζ, γραφικών χωρίς την άδεια του alphafm.gr και χωρίς την αναφορά πηγής

Στοιχεία Επικοινωνίας : Κολοκοτρώνη 20 - ΚΑΣΤΟΡΙΑ - ΤΚ 52100, 24670 26.945, apararas@gmail.com
Copyright ©2008-2017 alphafm.gr